Nasz serwis z biegiem czasu znacznie zwiększył swoją objętość, a ilość zamieszczanych w nim różnego rodzaju materiałów – ku naszej ogromnej radości - z każdym dniem systematycznie wzrasta. Dzieje się tak, między innymi, dzięki Waszej pomocy, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.

Dla Tych z Was, którzy uznali, iż warto częściej odwiedzać ten zakątek wirtualnej rzeczywistości, postanowiliśmy zamieszczać w tym miejscu informacje o nowych materiałach dodawanych w różnych częściach serwisu wraz z datą ich umieszczenia.

Mamy nadzieję, iż znacznie ułatwi Wam to poruszanie się po – coraz bogatszym treściowo – serwisie oraz szybkie dotarcie do nowych materiałów i zapoznanie się z nimi, bez potrzeby żmudnego przeszukiwania całego zbioru.

Szczególne podziękowania za pomoc w gromadzeniu nowych materiałów składamy naszemu Drogiemu Przyjacielowi Adamowi z serwisu poświęconego Jerzemu Satanowskiemu - www.jerzysatanowski.com.

Serdecznie zapraszamy!!

*****

18 marca 2023 roku - Naszą Dyskografię z piosenkami Jana Wołka uzupełniliśmy dziś o elektroniczny krążek Izabeli Szafrańskiej "Z Bursztynu", na którym znalazło się dwanaście piosenek, do których muzykę skomponował Marcin Partyka. Wśród utworów nagranych w formacie MP3 znalazła się piosenka do słów Mistrza Jana - "Popiół". Na stronie z tekstem znajdziecie link do serwisu YouTube.pl, gdzie możecie zobaczyć artystyczną interpretację piosenki w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej. Zachęcamy gorąco!

*****

17 marca 2023 roku - Kolejny wiersz Mistrza Jana w naszych zbiorach! Teksty Magiczne wzbogaciły się dziś o piosenkę "Lekkostrawna Miłość", do której muzykę napisał Andrzej Jagodziński. Całość po mistrzowsku interpretuje Agnieszka Wilczyńska, o czym możecie się przekonać zaglądając do serwisu YouTube.pl - link znajdziecie na stronie z tekstem. Polecamy!

*****

23 lutego 2023 roku - Naszą Dyskografię piosenek Jana Wołka uzupełniliśmy dwu płytowym wydawnictwem Independent Digital z 2015 roku zawierającym utwory w mistrzowskim wykonaniu damy Polskiego Jazzu - Ewy Bem. Na drugiej płycie zestawu zatytułowanego Tribute to Marek Bliziński znalazła się interpretacja piosenki "To nie miało być o łzach" do muzyki Janusza Strobla. Zachęcamy do nabycia utworu, który dostępny jest w formacie MP3 w dobrych sklepach muzycznych.

Dodaliśmy dziś także kolejny wiersz do Tekstów Magicznych! Tym razem to słowa piosenki Wolniej Andrzeja Zauchy, do której muzykę skomponował Ryszard Szeremeta. Zapraszamy do lektury!

*****

22 lutego 2023 roku - W Dziale Alchemia sceny uzupełniliśmy listę koncertów związanych z twórczością Jana Wołka o dwie pozycje, których nie posiadaliśmy dotychczas w naszych zbiorach mimo, że koncerty te odbyły się kilka lat temu. Niniejszym nadrabiamy te braki i zachęcamy Was do zapoznania się z notkami dotyczącymi koncerów "ZWYKŁEGO CUDU" oraz "ZAMYŚLIŁEŚ SIĘ..." Informacje o tych wydarzeniach muzycznych wzbogaciliśmy linkami do materiałów video stanowiących ich zapis. Zapraszamy!

*****

18 lutego 2023 roku - Miło nam poinformować Was, że odświeżyliśmy nasz serwis dodając linki do materiałów multimedialnych zgromadzonych w serwisie YouTube, a związanych bezpośrednio z piosenkami napisanymi do tekstów Jana Wołka. W Tekstach Magicznych - tam, gdzie było to możliwe - dodaliśmy specjalny baton graficzny z logo YouTube, pod którym umieściliśmy link do materiału video z prezentacją danej piosenki. Ponadto na stronie zawierającej tekst piosenki, zamieściliśmy także stosowny odsyłacz do klipu video. Mamy nadzieję, że urozmaici to i uatrakcyjni Wasze wizyty w naszym serwisie, a jednocześnie przybliży artystyczne interpretacje tekstów Mistrza Jana w wykonaniu czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Staraliśmy się dobrać materiał video w taki sposób, aby był to zapis koncertów, recitali, przedstawień teatralnych czy teledysków. Nie w każdym przypadku nam się to udało. Niektóre z linków przeniosą Was do materiału audio. Nie każda też piosenka posiada zapis audio / video. Mimo to multimedialny zasób serwisu YouTube związanego z twórczością Mistrza Jana jest bardzo bogaty i z pewnością znajdziecie w nim pozycje, które Was zainteresują. Mamy nadzieję, że wprowadzone nowe opcje przypadną Wam do gustu. Serdecznie zapraszamy!

Projekt graficzny i kodowanie - © J & J 2007 - 2023   /   Zdjęcie Jana Wołka - © Mariusz Szacho